نیکخواه ‌بهرامی: تیم ما از همان ابتدا برای قهرمانی در لیگ بسته شد

"صمد نیکخواه‌ بهرامی" کاپیتان تیم‌ملی بسکتبال ایران و مهرام تهران پس از پیروزی تیمش مقابل ملی‌حفاری گفت: تیم ما واقعا یک سر و گردن بالاتر از حریف بود اما تیم اهوازی هم بد بازی نکرد و تمام سعی و تلاش خود را برای انجام یک بازی جذاب و دیدنی به نمایش گذاشت.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، وی در ادامه افزود: با این پیروزی که تیم ما کسب کرد قطعا با روحیه بهتری به بازیهای "play off" می‌پردازیم. فکر می‌کنم تیم ما در حال حاضر به آن هماهنگی و شکل‌ لازم رسیده است.

نیکخواه‌ بهرامی اضافه کرد: تیم ما از همان ابتدا برای قهرمانی در لیگ بسته شد و تمام سعی بازیکنان تیم فقط برای کسب قهرمانی است البته به نظر من فاکتور‌های زیادی در قهرمانی یک تیم موثرند.

کاپیتان ملی‌پوش تیم بسکتبال مهرام گفت: خوشبختانه در باشگاه مهرام همه چیز برای قهرمانی مهیا است و با بازیهای خوبی که انجام می‌دهیم این امر دور از دسترس نیست، امیدوارم که بتوانیم از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم.

وی در خاتمه درباره علت بازی نکردنش در این دیدار گفت: در بازی با کاسپین قزوین از ناحیه مچ پا مصدوم شدم و همین موضوع باعث شد که به این دیدار نرسم، فکر می‌کنم برای بازی بعد آماده شوم.

/ 0 نظر / 7 بازدید