افکار: در جذب بسکتبالیست آمریکایی فریب دلال‌ها را خوردیم

 مدیر تیم بسکتبال راه و ترابری قم گفت: در جذب بسکتبالیست آمریکایی فریب دلال‌ها را خوردیم.

حسن افکار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در مورد مشکلات مالی تیم بسکتبال راه و ترابری قم گفت: مشکلات مالی در هر تیمی وجود دارد. تمام تلاش ما این است که هرچه سریع‌تر این مسائل را برطرف کرده و مطالبات بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کنیم.
وی ادامه داد: تا این جای کار حدود 45 درصد قرارداد اعضای تیم را پرداخت کرده‌ایم و در اواخر سال هم مبلغی را به بازیکنان دادیم تا با رضایت به تعطیلات بروند.
مدیر تیم راه و ترابری در مورد تمرین نکردن کلود مارکوس بازیکن خارجی این تیم به دلیل عدم دریافت مطالباش عنوان کرد: به این بازیکن اعلام کرده‌ایم که اگر قرار باشد چند روز پرداخت مطالباتش به تعویق بیفتد و باشگاه را تهدید کند، با او برخورد خواهیم کرد. در تمام دنیا بهترین بازیکنان خارجی هم حقوق‌شان دیر پرداخت می‌شود، اما این طور نیست که دست از تمرین و مسابقه بکشند.
افکار عنوان کرد: در ابتدای سال قرار داریم و زمان می‌برد تا بودجه‌ها تعریف و تقسیم شود. اگر ما حقوق ماه‌های گذشته این بازیکن را پرداخت نکرده بودیم، حق با او بود، اما تنها یک ماه دیر شده است و این بازیکن باید یک مقدار صبور باشد.
وی اظهار داشت: استانداری قم تاکنون یاور تیم بوده و کمک‌های خود را کرده است در حالی‌که هیچ تعهدی هم نسبت به تیم نداشته است، اما مشکل اصلی ما بدقولی وزارت راه و ترابری است که بودجه تیم را پرداخت نکرده است.
مدیر تیم راه و ترابری با اشاره به عدم بازگشت ویتاری مارش به ایران و غیبت در تمرینات گفت: در مورد ویتاری مارش اشتباه کردیم و به افرادی که با نام مدیر برنامه کار می‌کنند که البته دلال هستند اعتماد کردیم، اما بیشتر مشکلاتی که در مورد بارگشت بازیکنان خارجی به ایران پیش می‌آید از سوی همین افراد است.
وی افزود: روز گذشته که با مدیر برنامه‌های این بازیکن صحیت می‌کردم اعلام کرد که این بازیکن از آمریکا به امارات آمده و در چند روز آینده وارد ایران می‌شود.
افکار در پایان گفت‌وگو با خبرنگار فارس، ابراز امیدواری کرد که این بازیکن تا چهارشنبه به ایران آمده و مقابل پتروشیمی حضور داشته باشد، تا تیم به مشکل نخورد.

/ 0 نظر / 14 بازدید