هیئت بسکتبال تهران پلمپ نشده است

دبیر فدراسیون بسکتبال گفت:قرار بود روز شنبه بیستم فروردین هیئت بسکتبال استان تهران درمجموعه ورزشی حیدرنیا پلمپ شود،اما با رایزنی های "مشحون" هیئت همچنان به کار خود ادامه می دهد.
     
 حمید خمجانی،دبیر فدراسیون بسکتبال در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دراین باره افزود: پیش از این یک بار ساختمان هیئت بسکتبال تهران پلمپ شده بود؛اما با حمایت مشحون مشکلات به طورموقت حل شد تا کار هیئت تهران و تیم های بسکتبال استان تهران دراین مجموعه ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد:اواخر هفته قبل نامه ای از سوی تربیت بدنی شمال شرق تهران مبنی بر تحویل گرفتن سالن بسکتبال حیدرنیا از روز شنبه بیستم فروردین به این هیئت رسید؛اما با دستور مشحون (رئیس فدراسیون)،هیئت همچنان به کار خود ادامه می دهد و درحقیقت سالن پلمپ نشده است.

وی تصریح کرد:مشکل مطرح شده از سوی تربیت بدنی،اجاره 25 میلیون تومانی سالن است درحالی که طی سال های گذشته این سالن متعلق به بسکتبال بوده است.چندی پیش به هیئت تهران استفاده از سالن مادران و دختران را واقع در خاوران پیشنهاد داده اند؛درحالی که بازیکنان رده نوجوانان و نونهالان با این اتفاق دچار مشکلات زیادی خواهند شد.

/ 1 نظر / 11 بازدید
گودرزی

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت مدیر محترم وب اگر با تبادل لینک موافق هستین مرا با اسم(بسکتبال123)لینک کنید و بعد بگویید شما را با چه اسمی لینک کنم با تشکر