سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن: مقابل مهرام تمرکز نداشتیم

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان پس از شکست تیمش مقابل تیم مهرام تهران گفت : بازیکنان ما مقابل مهرام تهران تمرکز لازم را نداشتند و به همین دلیل امتیازهای زیادی را از دست دادند. 
  
 
به گزارش ایرنا ، فرزاد کوهیان عصر روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران ، اظهار داشت: در نیمه اول هماهنگی تیم ما خوب بود اما در نیمه دوم تمرکز تیمی خود را از دست دادیم و همین عامل باعث شد تا با از دست دادن امتیازهای زیاد ، نتیجه بازی را واگذار کنیم.
وی افزود: تیم مهرام تهران نسبت به دور رفت ، تغییراتی را در ترکیب خود ایجاد کرده بود و با وارد آوردن فشار بر بازیکنان ، هماهنگی تیمی ما را تحت تاثیر قرارداد.
سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان ، افزود: این موضوع باعث شد تا تعداد خطاهای بازیکنان ما زیاد شود و برخی از بازیکنان موثر خود را در وقت پایانی مسابقه از دست بدهیم .
وی درباره عدم استفاده از کارلوس پاول بازیکن خارجی تیمش در نیمه دوم ، گفت : این بازیکن در نیمه اول مسابقه برای ما بازی کرد اما در نیمه دوم سعی کردیم به او استراحت بدهیم .
کوهیان درباره عملکرد ضعیت حامد آفاق نسبت به دیدارهای گذشته این تیم ،‌ نیز گفت: آفاق بازیکن خوب و با تجربه ای است و به نظرم یکی از روزهای خوب خود را پشت سرگذاشت اما بدلیل آنکه بازیکنان مهرام او را تحت فشار قرار داده بودند ، نتوانستیم از شوت های سه امتیازی این بازیکن بهره ببریم .
تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر باشگاههای کشور عصر روز یکشنبه با امتیاز 86 بر 82 مغلوب تیم مهرام تهران شد.

/ 0 نظر / 15 بازدید