آقاکوچکی: مدیریت ضعیف علت عدم راهیابی راه‌و‌ترابری به نیمه‌نهایی بود

سرمربی تیم بسکتبال راه‌و‌ترابری قم گفت: مدیریت ضعیف و نا‌آگاهانه علت اصلی عدم راهیابی راه‌و‌ترابری به نیمه‌نهایی بود.

عباس آقاکوچکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در مورد شکست برابر توزین الکتریک و عدم راهیابی به مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: توزین تیم بزرگی بود که در طول فصل تنها 2 شکست در کارنامه خود داشت. با توجه به مشکلاتی که داشتیم، باخت ما دور از انتظار نبود
سرمربی راه‌و‌ترابری قم افزود: باخت در دور برگشت مقابل توزین نشأت گرفته از شکست دور رفت بود که روحیه بازیکنان را بسیار پایین آورد. وقتی بازیکن خارجی ما یک ساعت پیش از آغاز مسابقه به علت پرداخت نشدن حقوقش بازی نمی‌کند، مشخص است که شیرازه تیم به هم می‌ریزد.
وی ادامه داد: 2 بازیکن خارجی ما روز گذشته یک ساعت پیش از آغاز مسابقه حقوق خود را دریافت کرده و رضایت دادند که وارد زمین شوند. این بازیکنان نیز مقصر نیستند و اگر پرداخت‌ها به موقع صورت بگیرد، آنها با جان و دل تلاش کرده و تأثیر زیادی می‌گذارند.
وی عنوان کرد: دلیل اتفاقات تلخی که برای تیم ما افتاد، مدیریت ضعیف بود. مدیریت توزین در این مرحله بسیار آگاهانه عمل کرد و برعکس برای ما کاملاً نا‌آگاهانه بود. مدیریت راه‌و‌ترابری برای حضور در پلی‌آف سازماندهی خوبی انجام نداد و با تیم همسو نبود.
سرمربی تیم بسکتبال راه‌و‌ترابری ادامه داد: تیم ما به هیچ وجه مشکل فنی نداشت و در حالی که مدیریت باید تیم را تقویت می‌‌کرد، این کار را انجام نداد و از روند طبیعی و عادی نیز خارج کرد.
آقاکوچکی گفت: تیمی که در سال نخست تشکیلش راهی لیگ برتر می‌شود، منطق حکم می‌کند که باید سازماندهی قوی صورت گیرد تا در سال‌های بعدی به رده‌های بالای جدول برسد.
وی در پایان گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در پاسخ به این سئوال که آیا فصل آینده نیز در این تیم می‌ماند یا خیر، خاطرنشان کرد: اگر مدیریت باشگاه به همین شکل ادامه داشته و سازماندهی ضعیف باشد خیر، اما اگر بازیکنان خوبی جذب شوند و مشکلات مالی حل شود، قطعاً در این تیم می‌مانم تا ثمره تلاش این فصل را در فصل آینده مشاهده کنم.

/ 0 نظر / 8 بازدید