انتظار حرکت غیر ورزشی صمد را نداشتم

بازیکن تیم بسکتبال توزین الکتریک کاشان گفت:در دیدار توزین با مهرام،صمد نیکخواه بهرامی در یک حرکت غیرورزشی با مشت به صورت من زد؛به طوری که برای دقایقی گیج بودم،اما این حرکت وی تنها با یک خطای غیر ورزشی جریمه شد.
     
 سعید داورپناه،بازیکن تیم بسکتبال توزین الکتریک کاشان درگفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران در مورد دیدار مهران و پتروشیمی افزود:بازی مقابل مهرام با وجود اهمیت نداشتن نتیجه این مسابقه کاملا دست ما بود؛اما شرایط خاصی به وجود آمد و در نهایت به باخت ما منجر شد.در صورتی که هرسه پرتاب پایان بازی وحید حاجیان به گل تبدیل می شد با کشیدن بازی به وقت اضافه قطعا تیم ما برنده از بازی بیرون می آمد.

وی تأکید کرد:اواسط کوارتر چهارم پس از ریباند کردن یک توپ از روی حلقه،بدون اینکه توپ نزدیک من باشد؛صمد نیکخواه بهرامی با مشت به صورت من ضربه زد که برای لحظاتی کاملا گیج بودن این حرکت درحالی انجام شد که صمد علاوه بر دوستی با من،کاپیتان تیم ملی ایران است و پیروزی در یک بازی ارزش انجام چنین حرکاتی و به خطر انداختن سلامتی بازیکنان دیگر را ندارد.

داورپناه ادامه داد:علاوه بر این صحنه،در حرکت دیگری صمد با محمد حسن زاده بازیکن جوان توزین نیز برخورد داشت که این حرکت نیز همانند مشت زدن به ما بود،درحالی که داور تنها پس از خطا بر روی من یک خطای غیرورزشی برای این بازیکن درنظر گرفت،چنین حرکاتی به طور معمول با اعلام خطای دیسکالیفه (اخراج) مواجه می شود.

وی گفت:تیم ما برای پیروزی به بازی آمده بود و به عنوان یک تیم بازنده و برای باج دادن به مهرام میزبان این تیم نبودیم.تمام بازیکنان کاشان خوب بازی کردند و تنها برخی حرکات را در طول این بازی زشت می دانم ،چراکه پیروز شدن به هر قیمتی درست نیست.

/ 0 نظر / 6 بازدید