بازی خوب من در زمان باخت فایده ای ندارد

بازیکن تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام (ره)گفت:عملکرد خوب فردی در زمان شکست تیم فایده ای ندارد؛هرچند پتروشیمی بازی خوبی با وجود باخت مقابل ذوب آهن انجام داد.
     
 حامد سهراب نژاد،بازیکن تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام (ره)در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران در مورد بازی با ذوب آهن اصفهان افزود:پس از گذشت چند دقیقه از بازی،تیم پتروشیمی بازی را در اختیار گرفت و برتری خود را تا پایان نیمه ی اول ادامه داد؛اما در نیمه ی دوم بدون داشتن بازیکن خارجی و کم بودن تعداد بازیکنان تیم،خستگی بر تیم غلبه کرد و ذوب آهن به عنوان یک تیم خوب و دونده،موفق به پیروزی در این مسابقه شد.

سهراب نژاد تصریح کرد:بازی با ذوب آهن یکی از بهترین بازی های این فصل بود و پس از گره خوردن کار در نیمه ی دوم،در بیشتر دقایق بازی پا به پا پیش رفت و ذوب آهن پس از جلو افتادن در دقیقه ی پایانی با گرفتن چند خطا این ثانیه ها را به نفع خود پایان داد.

سهراب نژاد،تیم پتروشیمی را در این فصل بدون حاشیه نامیده و ادامه داد:تنها مشکل ما داشتن تنها یک بازیکن خارجی بود که بازیکنان دیگر را خسته می کرد.بازیکنان پتروشیمی با جان و دل بازی می کنند و با داشتن دو بازیکن خارجی تیم قوی تر می شود.

وی شرایط این فصل خود را در مقایسه با تجربه ی بازی در گرگان بهتر دانست و افزود:شرایط خاص گرگان باعث نتیجه ی ضعیف پایان فصل ما شد،اما امسال با بازیکنان خوب پتروشیمی و یکی از حرفه ای ترین کادرهای فنی،شرایط بهتری داریم و امیدوارم در پایان با کسب نتیجه ی مناسب سربلند از ماهشهر خارج شویم.

/ 0 نظر / 11 بازدید