بازیکنان تیم بسکتبال کاسپین با آمادگی کامل به مصاف تیم مهرام می روند

سرمربی تیم بسکتبال کاسپین قزوین با اشاره به دیدار معوقه پیش روی این تیم با مهرام تهران در پنج شنبه هفته جاری،گفت: تیم ما برای مصاف با تیم قدرتمند مهرام در آمادگی کامل به سر می برد. 
  
 
'بهرام رمضان' روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا،افزود: با وجود اینکه کار دشواری مقابل مدافع عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور داریم ولی نهایت تلاش خود را برای ارایه بازی تماشاگر پسند و شایسته در برابر این تیم انجام می دهیم.
وی، از تمرینات بی وقفه تیم بسکتبال کاسپین قزوین خبر داد و اظهار داشت: حفظ آمادگی جسمی و روحی بازیکنان پس از تعطیلات نوروزی برای انجام بازی های معوقه رقابت های لیگ برتر از اهمیت بالایی برخوردار است که در طول تمرینات دو هفته اخیر موفق به دستیابی به آن شده ایم.
سرمربی تیم بسکتبال کاسپین قزوین از تلاش مسوولین باشگاه برای یافتن یک بازیکن خارجی مناسب و آماده خبر داد و گفت: پس از قطع همکاری'جاش کاپروود' که با نظر اعضای کادر فنی باشگاه صورت گرفت، به دنبال جذب یک بازیکن خارجی دیگر هستیم تا وی تیم ما را تا پایان لیگ برتر در برابر حریفان کمک و همراهی کند.
رمضان، همچنین از تماشاگران قزوینی خواست در مصاف تیم مورد علاقه خود با مهرام، با حضور در ورزشگاه، تیم شهر خود را مورد تشویق و حمایت قرار دهند تا انگیزه بازیکنان کاسپین در برابر حریف دو چندان شود.
کاسپین قزوین از سری مسابقات معوقه رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور، عصر پنج شنبه هفته جاری در سالن ورزشی شهید عباس بابایی، پذیرای تیم قدرتمند مهرام تهران است.
کاسپین قزوین هم اکنون با کسب 27 امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور قرار گرفته است.

/ 0 نظر / 13 بازدید