مهرام برای سفر به فیلیپین بازیکن کمکی می‎گیرد

تیم بسکتبال مهرام به منظور حضور در بیست و دومین دوره رقابت‎های قهرمانی باشگاه‌های آسیا و دفاع از عنوان قهرمانی خود در این مسابقات بازیکن کمکی می‌گیرد.حمیدرضا صمدزاده در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این خبر اظهارداشت: جذب بازیکن کمکی برای حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه‎های آسیا قطعی است اما با توجه به پیگیری رقابت‎های باشگاهی هنوز در مورد گزینه‎های مورد نظر و مذاکره برای جذب آنها هیچ اقدامی انجام نشده است.
 
وی تصریح کرد: پس از اینکه اعضای کادر فنی در مورد گزینه‎های مورد نظر برای قرار گرفتن در ترکیب تیم به عنوان یار کمکی به توافق کامل و نهایی رسیدند، از طریق فدراسیون فوتبال با مسئولان باشگاهی آنها وارد مذاکره می‎شویم تا بتوانیم بازیکنان مورد نظر را به موقع در ترکیب تیم داشته باشیم.
 
سرپرست تیم بسکتبال مهرام با یادآوری اینکه شیخ سمب، مارلون گارنت و کریس ویلیام بازیکنان خارجی این تیم در طول فصل جاری مسابقات لیگ برتر بودند، خاطرنشان کرد: احتمال اینکه در ترکیب بازیکنان خارجی هم تغییراتی ایجاد شود، زیاد است. تصمیم گیری نهایی در این زمینه بر عهده مربیان است.
 
صمدزاده ضمن تاکید بر اینکه در مسابقات باشگاه‌های آسیا هر تیمی حق استفاده از 2 بازیکن خارجی را دارد، یادآور شد: در صورت نهایی شدن استفاده از بازیکنان خارجی جدید در ترکیب تیم، گزینه‌های مورد نظر را طوری به خدمت می‌گیریم که بتوانند در رقابت‌های باشگاهی کشور هم بازی کنند و پس از آن مهرام در رقابت‌های باشگاه‎های آسیا همراهی کنند.
 
به گزارش خبرنگار مهر، بیست و دومین دوره رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا 5 تا 15 خردادماه در مانیل فیلیپین برگزار می‌شود. مهرام به عنوان نماینده سوم غرب آسیا و مدافع عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

/ 0 نظر / 14 بازدید