شاهین طبع: مقابل تیم بسکتبال ذوب آهن امتیازات از دست رفته را جبران کردیم

سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران پس از پیروزی تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: در نیمه اول امتیازات زیادی را از دست دادیم اما در نیمه دوم براحتی توانستیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم . 
  
 
به گزارش ایرنا ، مهران شاهین طیع عصر روز یکشنبه در گفت و با خبرنگاران در سالن ملت اصفهان ، افزود: در نیمه اول تیم مهرام تهران بازی خوبی ارائه نداد و به همین دلیل امتیازات زیادی را از دست داد اما در نیمه دوم با اتخاذ تاکتیک مناسب ضمن جبران امتیازات از دست داده توانستیم به پیروزی برسیم .
وی با اشاره به حساسیت بالای این دیدار ، افزود: حساسیت این دیدار بر بازی بازیکنان دو تیم تاثیرمنفی گذاشته بود و به همین دلیل برخی از بازیکنان با هم درگیر شدند که من از این بابت متاسفم.
سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران درباره عدم استفاده از جابر روزبهانی بازیکن اصفهانی بلند قامت تیمش در این دیدار نیز گفت : سرعت بازی در این دیدار بالا بود و به همین دلیل ترجیح دادم این بازیکن را نیمکت نشین کنم و به او استراحت بدهم .
وی درباره تعویض صمد نیکخواه بهرامی پس از 25 دقیقه از زمان مسابقه و عدم استفاده از این بازیکن در ادامه مسابقه ، گفت: این بازیکن به رغم مصدومیت برای ما بازی کرد از اینرو برای آنکه فشار زیادی به او وارد نشود و بتوانیم او را برای دیدارهای آینده حفظ کنیم از این بازیکن کمتر استفاده کردم.
تیم بسکتبال مهرام تهران در هفته بیست و دوم لیگ برتر باشگاههای کشور عصر روز یکشنبه با امتیاز 86 بر 82 مقابل تیم ذوب آهن اصفهان به برتری رسید.

/ 0 نظر / 8 بازدید