انتظار باخت به ذوب آهن را نداشتم

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام گفت: تمام ارزیابی های قبلی از بازی با ذوب آهن مبتنی بر پیروزی پتروشیمی بود و به هیچ وجه انتظار باخت به این تیم را نداشتم.
     
 مصطفی هاشمی با تأکید بر بازی بد پتروشیمی مقابل ذوب آهن در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: با فشار زیاد نیمه نخست تیم هشت نفره ما در ابتدای نیمه دوم خسته شد این خستگی به دلیل نبود یار خارجی باز می گردد.

مربی پتروشیمی اشتباه خود را در نیمه دوم تأثیرگذار دانست و گفت: چند اشتباه در نیمه دوم به خصوص با انجام برخی تعویض ها انجام دادم اما بازیکنان ما با قلب و روح خود بازی کردند و کیفیت کار بازیکنان ایرانی را بدون بازیکن کمکی خارجی نشان دادند به همین دلیل به بازیکنان خود افتخار می کنم.

وی بازی های پیاپی ذوب آهن در زمان تعطیلی سایر تیم ها را به نفع این تیم دانست و از سازمان لیگ و فدراسیون خواست با اتمام مسابقات پیش از سفر مهرام به جام باشگاه های آسیا برای بار دوم فاصله ای طولانی مدت در بین بازی های لیگ ایجاد نکند.

هاشمی تصریح کرد: ما تا زمان آغاز مسابقات پلی آف هیچ بازی دیگری نداریم و این تیم ضربه زیادی وارد می کند در صورت رسیدن به فینال و برگزاری دیدارهای پایانی لیگ پس از جام باشگاه های آسیا، تیم مهرام در کوران مسابقات قرار می گیرد در حالی که تیم مقابل با وقفه در بازی ها از آمادگی خود دور می شود.

/ 0 نظر / 14 بازدید