نتیجه تمام زحمات بسکتبال قم به بازی در برابر توزین الکتریک کاشان بستگی دارد

سر مربی تیم راه و ترابری قم صعود به مرحله نیمه نهایی را نیازمند برد در برابر تیم توزین الکتریک کاشان عنوان کرد و گفت: در غیر اینصورت تمام زحمات ما به هدر خواهد رفت.
سید عباس آقا کوچکی در گفتگو با خبرنگار مهر در قم بیان داشت: تمام زحمات لیگ بر‌تر تیم راه وترابری قم که پدیده مسابقات بوده است به بازی در برابر تیم توزین الکتریک کاشان بستگی دارد و امیدوارم مسئولان حساسیت بازی و موضوع را درک کنند و تیم را حمایت کنند و هیچ زمان فکر نکنند این اتفاق دوباره در تاریخ ورزش قم اتفاق می‌افتد.

سر مربی تیم بسکتبال راه و ترابری قم ادامه داد: اگر مسئولان قمی دلسوز باشند، به این تیم توجه خواهند کرد زیرا که این تیم بسکتبال راه و ترابری، الگویی برای جذب جوانان قمی به ورزش است.

وی در خصوص اردوی تیم راه و ترابری در کیش گفت: ‌ این اردو برای بازیکنان تیم بسیار لازم و ضروری بود و بازیکنان در این مدت بسیار خوب تمرین کردند که برنامه و تمرینات بدنسازی، ‌تمرینات هوازی و برگزاری چهار تمرین بسکتبال از مهم‌ترین برنامه‌های ما در این اردوی چهار روزه در کیش بود.

وی در خصوص اولین بازی تیم راه و ترابری قم در برابر تیم توزین الکتریک کاشان اظهار داشت: در حال حاضر تیم توزین الکتریک کاشان با تمام قوا پیش می‌رود، تمام اعضای تیم حق الزحمه‌هایشان را گرفته‌اند و هیچ گونه دغدغه‌ای روحی و روانی ندارند.

سر مربی تیم بسکتبال راه و ترابری قم با اشاره به اینکه تیم توزین الکتریک کاشان و تیم راه و ترابری قم از لحاظ قوا در یک سطح قرار دارند اضافه کرد: متاسفانه تیم راه و ترابری قم پشتیبانی مالی نشده است و امیدوارم قبل از بازی پلی آف حمایت‌هایی صورت گیرد تا بازیکنان با تمام قوا و بدون دغدغه بازی کنند.

وی با بیان اینکه تیم توزین الکتریک کاشان در جایگاه بالاتری نسبت به راه و ترابری قم است بیان داشت: زمانی که تیم کاشان در برابر مهرام تهران با اختلاف یک امتیاز بازی را واگذار کرده بود، بازیکنان تیم از طرف باشگاه پاداش دریافت کردند در صورتی که متأسفانه بازیکنان تیم راه و ترابری قم حتی در بازی که پیروز میدان بوده است پاداش دریافت نکرده‌اند.

/ 0 نظر / 10 بازدید