احتمال تغییر بازیکنان خارجی وجود دارد

صمدزاده: برای حضور در مسابقات جام باشگاههای آسیا یارکمکی می گیریم.

تیم بسکتبال مهرام به منظور حضور در بیست و دومین دوره رقابتهای بسکتبال قهرمانی جام باشگاههای آسیا و دفاع از عنوان قهرمانی خود در این مسابقات بازیکن کمکی می‌گیرد.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، "حمیدرضا صمدزاده" سرپرست تیم بسکتبال مهرام ضمن اعلام این خبر اظهارداشت: جذب بازیکن کمکی برای حضور در مسابقات بسکتبال قهرمانی جام باشگاههای آسیا قطعی است اما با توجه به پیگیری رقابتهای باشگاهی هنوز در مورد گزینه‎های مورد نظر و مذاکره برای جذب آنها هیچ اقدامی انجام نشده است.
وی تصریح کرد: پس از اینکه اعضای کادر فنی در مورد گزینه‎های مورد نظر برای قرار گرفتن در ترکیب تیم به عنوان یار کمکی به توافق کامل و نهایی رسیدند، از طریق فدراسیون بسکتبال با مسئولان باشگاهی آنها وارد مذاکره می‎شویم تا بتوانیم بازیکنان مورد نظر را به موقع در ترکیب تیم داشته باشیم.
صمدزاده با یادآوری اینکه شیخ سمب، مارلون گارنت و کریس ویلیام بازیکنان خارجی این تیم در طول فصل جاری مسابقات لیگ برتر بودند، خاطرنشان کرد: احتمال اینکه در ترکیب بازیکنان خارجی هم تغییراتی ایجاد شود، زیاد است البته تصمیم گیری نهایی در این زمینه بر عهده کادرفنی می باشد.
سرپرست تیم بسکتبال مهرام در خاتمه ضمن تاکید بر اینکه در مسابقات بسکتبال جام باشگاههای آسیا هر تیمی حق استفاده از 2 بازیکن خارجی را دارد، یادآور شد: در صورت نهایی شدن استفاده از بازیکنان خارجی جدید در ترکیب تیم، گزینه‌های مورد نظر را طوری به خدمت می‌گیریم که بتوانند در رقابتهای باشگاهی کشور هم بازی کنند و پس از آن مهرام را در رقابتهای جام باشگاههای آسیا همراهی کنند.
گفتنی است؛ بیست و دومین دوره رقابتهای بسکتبال قهرمانی جام باشگاههای آسیا 5 لغایت 15 خردادماه در مانیل فیلیپین برگزار می‌شود و مهرام به عنوان نماینده سوم غرب آسیا و مدافع عنوان قهرمانی در این رقابتها شرکت می‌کند.

/ 0 نظر / 13 بازدید