هاشمی: شرایط مرحله پلی‌آف با دور مقدماتی کاملاً متفاوت است

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام گفت: شرایط پلی‌آف تفاوت بسیار زیادی با دور مقدماتی دارد و نمی‌توان این دو را با هم مقایسه کرد.

مصطفی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، ‌در مورد وضعیت تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام اظهار داشت: در هفته‌های گذشته تمرینات خوبی را انجام دادیم و آماده برگزاری بازی‌های پلی‌آف هستیم. تیم ما در مجموع آماده است و مشکل خاصی وجود ندارد.
وی در مورد دیدار مقابل دانشگاه آزاد، گفت: بازی سختی را پیش‌رو داریم. این تیم از کادر فنی و بازیکنان خوبی برخوردار است. به نظر من دانشگاه آزاد در دور مقدماتی توانایی‌هایش را به اثبات رسانده و نتایج خوبی گرفته است.
سرمربی پتروشیمی افزود: در مسابقات پلی‌آف تمرکز خیلی مهم است. به نظر هر تیمی که این فاکتور را داشته باشد، موفق‌تر خواهد بود.
هاشمی در پاسخ به این سوال که تیم شما در 2 دیدار رفت و برگشت در دور مقدماتی دانشگاه آزاد را شکست داده است و چقدر امکان دارد در پلی‌آف نیز این تیم را شکست دهید، گفت: شرایط پلی‌آف تفاوت بسیار زیادی با دور مقدماتی دارد و نمی‌توان این 2 را با هم مقایسه کرد و از حالا نمی‌توانم بگویم کدام تیم پیروز می‌شود.
وی در مورد جذب بازیکن خارجی، گفت: 2 بازیکن را هفته گذشته جذب کردیم که در تمرینات حضور دارند و یک بازیکن نیز روز دوشنبه وارد ایران شد.
وی گفت: این بازیکنان با هماهنگی و همکاری هیأت بسکتبال خوزستان و تربیت بدنی این استان جذب شدند که باید از آنها تشکر کنیم.
دیدار رفت دانشگاه آزاد و پتروشیمی از مرحله یک ‌چهارم‌نهایی پلی‌آف روز چهارشنبه در تالار بسکتبال آزادی برگزار می‌شود.

/ 0 نظر / 14 بازدید