هاشمی: لیگ بسکتبال کشور باید در مدت زمان طولانی برگزار شود

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام گفت: امیدوارم مسئولان بسکتبال کشور، فصل آینده لیگ را در مدت 9 ماه برگزار کنند. 
  
 
مصطفی هاشمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: ما باید برای پیشرفت بیشتر بسکتبال کشورمان، لیگ را در مدت زمان طولانی برگزار کنیم زیرا با این کار تیم ها و بازیکنان بیشتری درگیر هستند.
وی ادامه داد:درگیر بودن بازیکنان و تیم ها به سود تیم ملی کشورمان نیز خواهد بود و در صورتی که لیگ در مدت زمان طولانی برگزار شود تیم ها نیز از بازیکنان بیشتری در ترکیب خود استفاده خواهند کرد.
سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام در خصوص احتمال حضور خود در این تیم برای فصل آینده گفت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست و باید برای تصمیم گیری در خصوص منتظر پایان فصل باشیم.
وی با تمجید از کیفیت لیگ برتر تصریح کرد: لیگ امسال در بهترین کیفیت ممکن برگزار شد و دلیل زیبا شدن آن نیز، هم سطح شدن تیم ها بود.
وی اظهار داشت: لیگ امسال بازیکنان بسیار زیادی را به تیم ملی معرفی کرده و امیدوارم با یک برنامه ریزی صحیح از تمام این استعداد ها استفاده کنیم.
هاشمی دلیل موفقیت های بسکتبال ایران را در سال های اخیر همدلی این خانواده دانست.
سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام در خصوص دیدار روز گذشته خود مقابل تیم دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: بازی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم، زیرا دانشگاه آزاد در ماه های اخیر بسیار متحول شده و امیدوارم امروز نیز بتوانیم این تیم را از پیش رو برداریم.
وی ادامه داد: در دیدار امروز تیمی برنده خواهد بود که بتواند کمترین اشتباه را داشته باشد و از فرصت های خود به خوبی استفاده کند.
هاشمی تصریح کرد: در لیگ امسال فاصله تیم ها بسیار به هم نزدیک تر از گذشته شده بود و هیچ بازی را نمی شد از قبل پیش بینی کرد.

/ 0 نظر / 14 بازدید